Caravaggio Container Inn
| Wi-Fi | Aktiviteter Vandring | Spa & Hälsocenter Jacuzzi |
| Rökning förbjuden Rökfria rum | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Villan Caravaggio Container Inn Farroupilha med 1 sovrum, som ligger inom 19 minuters promenad från Santuario Diocesano Nossa Senhora de Caravaggio, har bubbelpool. Den här villan med 1 badrum erbjuder utmärkt service och tar emot gäster inom 4 km från Casa de Pedra.
Três Coroas är belägen 66 km från denna villa, medan Igreja Matriz Sagrado Coração de Jesus ligger cirka 15 minuters bilresa bort.
Badrumsfaciliteterna i villan Caravaggio Container Inn inkluderar också ett spabadkar, en separat toalett och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar säkerställer också din bekvämlighet.
Gästerna kan laga sina egna måltider i ett komplett kök och använda sig av matplats. Det finns också kylskåp, köksredskap och glas i köket. Restaurangen Família Brunetta serverar italienska rätter i närheten av det här boendet. Gästerna erbjuds solterrass och grillar, samt möjligheter till vandring.
- Lokala sevärdheter
- Casa de Pedra4842 km
- UCS - Campus Universitario de Farroupilha4187 km
- Nuestra Señora de la Caravaggio4708 km
- Senai3838 km
- Flygplatser
- Hugo Cantergiani regionala flygplats25 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
- Eldstad
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Jacuzzi
- Vandring
Service
- Sällskapsdjur bekvämligheter
- Utflykts-/biljettservice
- Välkomstdryck
- Happy hour
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Minibar
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Bordsspel
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller villan Caravaggio Container Inn en trådlös internetanslutning?
Ja, villan Caravaggio Container Inn erbjuder Wi Fi. - ❓
Finns det ett kök i villan Caravaggio Container Inn?
Ett komplett kök finns i villan Caravaggio Container Inn. - ❓
Är husdjur tillåtna i villan Caravaggio Container Inn?
Gästerna får bo på villan Caravaggio Container Inn med sina husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan Caravaggio Container Inn?
Ja, en badtunna erbjuds i villan Caravaggio Container Inn. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna jaktstuga?
Gästerna i denna jaktstuga kan enkelt nå Casa de Pedra och Igreja Matriz Sagrado Coração de Jesus, som ligger inom 4 km från boendet respektive 7 km bort.